Wynajem busów


Organizatorzy wycieczek, kolonii, przewozów pracowników, pielgrzymek zastanawiają się gdzie wynająć autokar lub busy Łódź. W ciągu ostatnich lat bardzo zmieniły się wymagania techniczne dotyczące pojazdów, położono nacisk na stan techniczny, bezpieczeństwo i estetyczny wygląd autobusu na zewnątrz i wewnątrz. Wzrosły również wymagania i świadomość klientów, którzy już nie pchają się do pierwszego, lepszego busa, ale żądają kontroli policyjnej busa lub autokaru przed podróżą. Obserwują też kierowców i ich przygotowanie do pracy i profesjonalizm. Wiele firm przewozowych nie jest w stanie sprostać tym wymaganiom, dlatego też organizatorzy wyjazdów stawiają na najlepszych.


Busy w firmie Express-bus Łódź

Express Bus i kolejna firma właściciela jest w stanie sprostać wymaganiom pasażerów – baczną uwagę zwraca na bezpieczeństwo autokaru oraz zapewnienie bezpiecznej i komfortowej podróży uczestnikom wycieczki. Zdaniem właściciela obu firm bezpieczeństwo pasażerów zależy od stanu technicznego busa i autokaru. Wynajmowane pojazdy są skrupulatnie kontrolowane, przechodzą okresowe naprawy. Firma posiada własny warsztat, co ułatwia regularną kontrolę pojazdów. Zatrudnieni kierowcy mają duże doświadczenie w prowadzeniu autokarów, przechodzą regularne badania i szkolenia. Kierowcy potrafią poradzić sobie w każdej, nawet najtrudniejszej drogowej sytuacji nie stwarzając zagrożenia drogowego. Kierujący przeszli przeszkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy, dlatego też w razie konieczności potrafią jej udzielić i wiedzą jak zachować w razie zagrożenia zdrowia uczestników podróży.

Autokary najczęściej wynajmowane są potrzeby szkolnych wycieczek, pielgrzymek i wyjazdów kolonijnych. W takich przypadkach dużą część pasażerów stanowią dzieci, dlatego też kwestia bezpieczeństwa wyprawy wysuwa się na pierwszy plan. Rodzice, organizatorzy i opiekunowie chcą mieć pewność, że najmłodsi bezpiecznie dojadą na miejsce. Od firmy zajmującej się wynajmowaniem autokarów wymaga się jeszcze więcej. Rodzice mają prawo zażądać kontroli policji, która sprawdzi pojazd pod względem bezpieczeństwa i trzeźwość oraz czas pracy kierowców. Express Bus bez problemu przechodzi wszystkie policyjne kontrole, ponieważ wynajmuje busy Łódź sprawne technicznie i komfortowe.


Wynajem busów w firmie Express-bus Łódź

Do dyspozycji wycieczki jest zawsze dwóch doświadczonych kierowców, którzy przepracowali za kółkiem wiele godzin i przejechali setki kilometrów. Kierowcy wiedzą, jak mają zachować się w trudnych sytuacjach drogowych. Policja nie ma zastrzeżeń do stanu technicznego autokarów, bowiem firma posiada własny warsztat, do którego trafia pojazd po podróży. Jest tam sprawdzany, a wszystkie usterki są od razu naprawiane. Wieloletnie doświadczenie przewoźnika wskazuje, że posiadanie własnego warsztatu jest korzystne ekonomicznie i wizerunkowo. Nie trzeba płacić za naprawę w innym warsztacie, a zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na zakup coraz to nowocześniejszych busów. Klient ma pewność, że wypożyczane pojazdy są sprawne technicznie, co buduje wizerunek solidnego przewoźnika i jeszcze bardziej zachęca do korzystania z usług firmy.