Wynajem autokarów

Klienci pytają, czy można wynająć busy na obsługę uroczystości rodzinnych, np.: wesela, komunii, chrzcin, stypy, rocznicy ślubu i urodzin? Firma przewozowa Express Bus i nowe przedsiębiorstwo przewozowe właściciela tworzą doskonale zorganizowaną grupę firm przewozowych oferujących usługi wynajem busów Łódź na różne okazje. Jakie są powody wynajmowania samochodów, busów i autokarów pozostaje w gestii klienta. Najemca określa jedynie trasę, ilość osób, czy przewiduje przystanki, ilość kursów do wykonania. Opłaty za usługę obejmują: ilość kilometrów, przestoje, ilość pasażerów. Każde zamówienie jest dokładnie omawiane z klientem. Pracownicy odpowiadają na wszystkie pytania, udzielają odpowiedzi w najdrobniejszych szczegółach i starają się przygotować najlepszą ofertę.


Wynajem autokarów w firmie Express-bus Łódź

Kontakt z wynajmującym rozpoczyna się od momentu zgłoszenia przez niego zainteresowania usługą, które może odbyć się e-mailowo, telefonicznie lub osobiście w siedzibie firmy, a kończy się w momencie rozliczenia podróży. Express Bus cieszy się dużym zaufaniem klientów, którzy pochlebnie wyrażają się o usługach przewozowych. Doceniają komfort i bezpieczeństwo jazdy, doświadczenie kierowców oraz fachową obsługę na wszystkich etapach wzajemnych relacji. Wynajmującym bardziej niż na cenie zależy na tym, aby bezpiecznie dojechać na miejsce. Dlatego zadają wiele pytań o przeglądy techniczne, stan poszczególnych części busów i autobusów, częstotliwość kontroli, rodzaj używanego paliwa, o doświadczenie i czas pracy kierowców.

Klst wiele okazji, na które nie jest potrzebny duży autokar, wystarczy jedynie niewielki bus, w którym mieści się do 15 osób. Jeżeli organizujemy klasową wycieczkę, w której chęć udziału zgłosiło niewiele osób, czy wybieramy się ze znajomymi na zwiedzanie wybranego miejsca lub organizujemy spotkanie szkoleniowe dla niewielkiej liczby pracowników. Wynajmowanie autokaru byłoby nierozsądne pod względem ekonomicznym. Nie wszystkie miejsca byłyby zajęte, a zapłacić trzeba by za cały autokar. W opisanych powyżej sytuacjach firma Express Bus poleca usługę wynajem busów Łódź. Busy są mniejsze od autokarów, a można nimi wygodnie podróżować, zwłaszcza, jeżeli zamawiamy stosunkowo niedaleką drogę.


Autokary w firmie Express-bus Łódź

Firma Express-bus zapewnia, że pod względem technicznym busy są tak samo sprawne jak autokary, bowiem bezpieczeństwo jest sprawą priorytetową, a wszystkie pojazdy traktowane są tak samo. Busy przechodzą kontrolę i niezbędne naprawy we firmowym warsztacie. Bez największych problemów przechodzą przeglądy techniczne i kontrolę policji. Klienci nie mają zastrzeżeń do poziomu bezpieczeństwa w busach. Nie odczuwają żadnych niepotrzebnych drgań, nierówności terenu i hałasu. Busy i autokary można wypożyczyć na cały czas trwania wycieczki. Jeżeli planujemy wycieczkę objazdową, czy dojazd do wybranych obiektów w okolicy miejsca pobytu, to nie musimy wynajmować dwóch busów lub autokarów w różnych firmach – jednego na drogę dojazdową, drugiego na zwiedzanie. Express Bus gwarantuje pewną obsługę na cały czas trwania wyjazdu.